Azért juthattunk el ide, a legmélyebb tudatlanságba és a legfeketébb sötétségbe, mert 3D-ben a létezés vér-alapú!

Ha nincs vér, nincs élet.

Ha kifolyatják a véredet, néhány perc alatt meghalsz.

A vér-tudat biztosítja azt, hogy sohase emlékezz az inkarnációidra, hanem csak a vér-közösségeden belül keresd és találd meg a vágyaid beteljesülését.

Vagyis az egyszeri, rövid biológiai élet alatt.

A vér misztériumán alapszik minden, ami ezt a sátáni világrendet fenntartja:

1. a család

2. a nemzet

3. a Föld vezetése

Az, hogy egy gyerek családban születik, és nem egy szabad lélekközösségben, már le is pecsételi 100%-ban az egész életét!

Hogy sorsának a rabja. Épp úgy, mint a középkorban.

Testi formájának éteri sablonját a nagyszülőktől kapja - vagyis semmi köze hozzá! (Szülőktől csak a szaporítóanyagot.)

Az ösztönös reakcióit minden negativitással együtt vérvonala négy előző nemzedékétől - vagyis semmi köze hozzá!

Kamaszkortól, mikortól leszarja a szüleit, még kétesebb dolgoknak szolgáltatja ki magát: a sötétség asztrális erőinek, akik a sztárok képében ejtik foglyul, az ő viselkedési mintáik - vagyis semmi köze hozzá!

Felnőtt korban csak akkor csinálhat karriert, ha behódol e világ vér-hierarchiájának!

Föld vezetése egy maffia, amely éppúgy véralapon van szervezve, mint minden bűnszövetkezet.

Azonban nem lehet eléggé kihangsúlyozni, hogy a vér-tudat alapja mindig a család, hogy a családot, a csalást próbálják minden korban eszményíteni!

Vagyis azt, hogy a gyerek a te személyes birtokod! Ezáltal majd a te gyereked is személyes birtokának fogja tekinteni a saját gyerekét és így tovább...

de főleg: ezáltal minden földi vágy a birtokösztönhöz fog kötődni!

Főleg a párkapcsolatok!!! Minden poklok legpokolibbja!

Mi történik akkor, ha egy tökéletes családba születsz, minden vallás és állami intézmény szent eszményi környezetében?

Akkor tökéletes állampolgár is leszel természetesen.

Akkor jó munkaerő leszel, és jó családfő is, aki szereti a családját és mindent megad neki.

Akkor ez a tökéletes családfő tökéletesen engedelmeskedő robotgép lesz az egyház vagy az állam kezében!

Ha jó orvos, akkor ezreket, ha nem milliókat fog eltenni láb alól, anélkül hogy tudatos lenne neki!

Ha jó katona, akkor büszke a küldetésére, hogy pont őt bízták meg, hogy ledobhat egy atombombát egy ellenséges városra!

Ha egyszerű eladó egy boltban, akkor fájdalmas, de megértő mosollyal közli a vásárlókkal, hogy a kenyér ára ma 100 Ft-tal több, mint tegnap, de hát mit tudunk tenni...

4D-ben a létezés intelligencia-alapú.

Ez azt jelenti természetesen, hogy átfogja legalábbis a múlt inkarnációit! - tehát nem spekulatív elméletek tudásáról van szó.

Ez az emlékezés első szintje.

Mindennek a kulcsa - mint mindig - a gyerek születése!

4D-ben tudják, ki fog jönni, és így is kezelik őt 0 éves korától!

Ezért természetesen nem vér-alapú őrületben fog felnőni, ami eleve az intelligencia tagadása, hanem a lélekközösség első szintjén egy 8 fős lélekközösségben!

Ahol 4 nő és 4 férfi az anyja és az apja, attól függetlenül, hogy azon belül mely pár volt a tényleges biológiai szülő.

Ekkor az innen induló személyes életút, mintegy 300 év tökéletes tapasztalatot és fejlődést biztosít egy idővonal inkarnációs kapcsolatrendszereinek az elmélyítésére.

5D-ben a létezés lélek-intelligencia-alapú.

Ez azt jelenti, hogy egy 40 fős lélekközösségen belül születik meg minden gyerek, aki csakis Krisztus- vagy Mária Magdolna-minőség, vagy modernebbül: Astar- vagy Athéna-minőség lehet.

Vagyis minden születés = egy istenszületéssel.

Ez kb. 2000 év tökéletes tapasztalatot és fejlődést jelent több 3D-s, 4D-s és 5D-s idővonal kapcsolatrendszereinek egy szeretet-egységként való átélésében, mely rögtön megnyitja a 6D-t.

Vér-alapú valóságban minden ember csak egy szerepben van - ebből semmi léleknyereség nem származik, hiszen ezzel kölcsönösen egymást tartjuk fogva a 3D-ben!!!

4D-s valóságban már tisztában vagyunk vele, mert tapasztaljuk, hogy minden emberi kapcsolat mögött már több inkarnációs variáció is volt, így egyetlen emberi kapcsolat sem lehet már vagy-vagy, hanem is-is!

Pl. itt már nagyon is megértjük a házasság fölöslegességét, hiszen akit most szeretek, az előzőleg esetleg az anyám vagy a gyerekem volt, így a szeretetérzéshez magas intelligencia miatt már nem társul birtokvágy - így a tragédia sem természetesen.

5D az igazi multidimenzionális tapasztalat a mindennapi életben, mikor pl. egyszerre tudod átélni egy emberi kapcsolatban, hogy ő, akit szeretsz, egyszerre apád/anyád, gyereked és szerelmed!

Ez már lélek valóságának a szintje, ami még magasabb dimenzióban még átfogóbb lesz.

 

 

 

Kiemelt cikkek

A jelenlegi, 2024 Decemberi történelmi UFO megjelenésekról

Senkit sem zavar, hogy most tart a történelem legnagyobb ufó-megjelenési hulláma?

1945-től 2024-ig minden nap kb. egymillió ufó (felderítő csészealj és anyahajó) járőrözött a Föld körül.

Most kb. tízmillió, mert kigyulladt a kitelepítés piros lámpája!

Erről van szó:

A világtörténelem legnagyobb nyílt ufómegjelenéséről!

Ami mindig a vég kezdete!

Vagyis a vég vége.

Ám aki a napi egymilliót nem látta, az a napi tízmilliót sem fogja látni!

Hanem papagájként fogja ismételni azt, amit a tekintélyei a szájába adnak!

Az alábbi videóban elég csak 34 perc 11 mp-től figyelni, mikor tíz napja a földönkívüli testvéreink az ohio-i Wright Patterson légi bázis felett üzennek a sötét hatalomnak meg az agymosott emberiségnek, hogy tudnak róla, hogy 77 éve ott őrzik a világ százezer ufóroncsát és ufótetemét!

Másrészt hogy most karácsonyfadísz-szerűen jelennek meg, azt jelenti az egész emberiségnek, hogy a kozmikus Jézus Krisztus megjelenése már csak napok kérdése!

Link: Videó

A téli napfordulóról

A régi fénymisztériumokban a téli napforduló a Belső Földhöz fordulás napja volt!

Ilyenkor lefelé néztek, a talpuk alá, a Belső Nap felé!

Hiszen minden embert mindig csak 1300 km Földhéj választ el a belső, örök Paradicsomtól!

És azért a téli napfordulón, mert az életösztön ekkor a leggyengébb! Legalábbis a normális embernél.

Az életösztön ugyanis mindig kifelé bámul!

Onnan várja mindig a támadó oroszlánt.

Onnan várja mindig a boldogságot.

Onnan várja mindig a beteljesülést.

Most már viszont azt is tudod, hogy minden többé-kevésbé működő meditáció miért kezdődik azzal, hogy a talpadból kezded felengedni az energiát!

Arról viszont egyetlen tanító sem tájékoztat, hogy ez az energia elsősorban a Belső Földből, a Belső Napból jön és nem a külső bolygó valamelyik istennőjétől!

A Belső Nappal való kapcsolat pedig azt jelenti, hogy egy újabb végtelen multiverzummal veszed fel a kapcsolatot!

Ami ugyanolyan végtelen, mint a külső multiverzum!

Csak 3D-s aggyal ezt nehéz, vagyis sehogysem lehet elképzelni!

Egy kozmikus lélektársadalom e kettő egyensúlya! A belső és külső végtelenségnek!

A belső végtelenség központja a Serestria gyémántszív.

A külső végtelenségnek pedig a lélek által vezetett tudat.

Az utóbbi 13.000 év nyílt vagy titkos beavatásai mind a Belső Föld felé vezettek!

Erről 1875-ig, a teozófia fellépéséig nem lehetett beszélni az emberiségnek.

Helyette kaptak meséket. Hogy a belsőt külsőleg játszották el.

minden népvándorlás elsődleges célja Shamballa elérése volt!!!

A héber népnek is, mikor még Tutmózisz vezette őket.

Mindig több fokozatban.

Földi Paradicsom a felszínen, az Ígéret Földje elérése> belépni a Földhéjba, az ottani fénycivilizációkba, majd > Shamballába.

Végül egy példa erre, hogy mindig milyen óriási lehetőségeket a szalaszt el az ember a tudatlansága miatt!

Az 1830-as évektől feltámadott mormon mozgalom tagjai az USA-ban nem voltak mások, mint korábban, Kr.e. 600-tól Kr. u. 421-ig Észak-Amerikában élő héber törzs inkarnációi.

A vezetőjük, Joseph Smith közép-nyugatig tudta vezetni a népét, mivel folyamatosan üldözték őket, majd ott 1844-ben meggyilkolták.

Az új mormon vezető, Brigham Young továbbvezette a népét az akkor még ismeretlen nyugat felé, de 1847-ben Nagy-sóstónál leálltak.

Ekkor Brigham Young kijelentette, hogy ott lesz új otthonuk, holott csak ideiglenesen kellett volna megállniuk, majd továbbmenniük a MT. Shasta felé!!!

És utána belépni a Közép-Földbe, Telosz fényvárosába!

Az 5D-s Paradicsomba!

Ugye, hogy mennyivel más lett volna!

Ugye, hogy 13.000 év alatt te is mennyi népvándorlásban vettél már részt?!

Vagy elfelejtetted, hogy itt a Kárpát-medencében 6000 éve élő hun-magyarok, ha tehették, először is egy város belső világát, pincerendszerét alakították ki, lásd Egert, Pécsett, Buda várát!

A Belső Földdel való kapcsolat miatt természetesen!

Link: Mount Shasta to Shasta Lake Aerial Views