Naprendszerünk számos holdján úgy teremti meg sok testvércivilzáció a paradicsomi körülményeket, hogy óriási üvegburák alá vonja a településeit.
Ez egy szokásos építészeti protokoll, melyet a Multiverzumban állandóan alkalmaznak, mikor a galaktikus háborúk során lepusztított holdat vagy bolygót újra terraformálnak.
A mi Holdunk ennek az egyik legordítóbb példája!
Még pedig többszörösen:
Mert amiket a Holdunkon krátereknek neveznek, azok legtöbbje egykori üvegbúra-városok körvonalainak a maradványai!
Melyeket még akkor pusztítottak el, mikor a Hold a Nagy Medve csillagkép egyik csillagrendszerében mint katonai bázis működött.
Majd amikor idevontatták a Holdat 13.000 évvel ezelőtt (miután az atlantiszi korszak két kisebb holdja megsemmisült), úgy állították be a Hold forgását a Föld körül, hogy mindig csak az egyik oldalát mutassa a Föld felé.
Ez azért kellett, hogy a Hold túlsó oldalán (dark side of the Moon), zavartanul építhessék fel újra az üvegkupola-városokat, míg a Földről látható oldalon a kráterek alatt vannak most is különböző civilizációknak a bázisai, melynek bejáratai legtöbbször a kráter közepén lévő barlangnyílások.
A Hold túlsó oldalának tényleges valósága mindig is a legnagyobb titkok közé tartozott az emberiség további hülyítése érdekében, ezért mese-holdfelvételeket szerkesztenek össze mind az oroszok, mind az amerikaiak a mai napig a Hold túlsó oldaláról - egyben ez is azt bizonyítja, hogy sohasem volt valódi szembenállás a két hatalom között!
Épp úgy Naprendszerünk külső óriás bolygóinak holdjai is tele vannak ilyen üvegbúra-városokkal, különösen a Jupiter holdján, a Ganümédészen, de a Szaturnusz, Uránusz és a Neptunusz holdjain is.
Idézet egy tudományos cikkből:
"A Neptunusz holdja, a Triton albedója az egyik legnagyobb a Naprendszerben: a ráeső fény 60-95%-át visszaveri. Összehasonlításképpen, a Hold a ráeső fény mindössze 11%-át veri vissza."
Vajon miért?
Miért viselkedik úgy, mint az üveg???
Már tudjuk a választ:
Mert a Tritont fele részben üvegkupola borítja.
Alatta pedig csodálatos élet van. Ott is...